4,244
edits
| Line 126: | Line 126: | ||
|- | |- | ||
| [[Artificer#Master Artillerist|Master Artillerist]] || Example || Example | | [[Artificer#Master Artillerist|Master Artillerist]] || Example || Example | ||
|- | |||
| [[Artificer#Master Augmenter|Master Augmenter]] || Example || Example | |||
|- | |- | ||
| [[Artificer#Master Battle Smith|Master Battle Smith]] || Example || Example | | [[Artificer#Master Battle Smith|Master Battle Smith]] || Example || Example | ||
| Line 136: | Line 138: | ||
|- | |- | ||
| [[Artificer#Master Dungeoneer|Master Dungeoneer]] || Example || Example | | [[Artificer#Master Dungeoneer|Master Dungeoneer]] || Example || Example | ||
|- | |- | ||
| [[Artificer#Master Forgewright|Master Forgewright]] || Example || Example | | [[Artificer#Master Forgewright|Master Forgewright]] || Example || Example | ||